#1 2010-05-14 19:44:07

Sasuke

Sage

Zarejestrowany: 2010-05-12
Posty: 558
Punktów :   

Sasuke

Imię:Sasuke
Pseudonim:Wybuchowy wąż
Wioska:Suna-Gakure
Demon:Kaku
Opis:Historia dość nie ciekawa...Wszystko zaczęło się jednego pięknego dnia w Suna-Gakure gdzie zawsze było słońce i dość rzadkie pory ulewne...Szłem do sklepu z portfelem w rękach nie wiedząc jeszcze że jestem w klanie Douhito,wtedy to nagle jego dłonie się otworzyły i zjadły mu portfel,wtedy poczytał sporo książek na temat Douhito,uważał za sztukę wybuch,coś co jest ulotne.Dość szybko razem z bratem ukończyli akademię ninja w dość krótkim czasie,w wieku 5lat,potem rozstaliśmy się...Zdobywałem co raz to nowsze techniki z użycie mojego limitu krwi,potrafiłem tworzyć rzeczy,które nie wybuchają,albo też i wybuch na odległość,aż w końcu chciał przetestować swoje umiejętności w wieku 8lat przeszedł z łatwością pierwszą część egzaminu,wykorzystał wtedy klona z gliny,którego nauczył się robić nie dawno,też kilka glininaych pająków,które widziały każdą odpowiedź na pytanie,z łatwością poszła mu druga część egzaminu w dolinie końca,spotkał shinobich z wioski deszczu,własna drużyna go nie interesowała,zabił 3 ninja wybuchem C3,wtedy to został chuninem i szybko doszedł do oddziału medycznego studiując dość dużo informacji na temat luckiego ciała.Kiedy zdał egzamin na jounina w wieku 13lat,to prawie cała jego rodzina została wybita przez wojnę domową,wtedy nie było mnie w wiosce,kiedy tam doszłem to nie wiedziałem co się stało...Potem został jednym z Anbu,dość szybko został ich liderem,wtedy zmierzył się z kage Suny,przegrał z nim,ale i tak poznał swoje mocne i słabe strony,wiedział że nie tylko ręce mają języki,ale też klatka piersiowa,wiedział że wtedy użyje ostatecznej techniki i sam stanie się sztuką,ale nie chciało mu się za bardzo umierać,każdą misję wykonywał z powodzeniem,brał częste misje z zabijaniem całem masy ninja,przy pewnej misji postanowił nosić rękawiczki,aby mieć przewagę nad wrogami,żeby nie wiedzieli z jakiego klanu właśnie pochodzę
:Długie czarne włosy,wiadomo otwory gębowe na rękach i klatce piersiowej,czarna maska na twarzy aby nikt nie wiedział kim właśnie on jest,co świadczy że lubi być tajemniczy,czarne rękawiczki z naszywkami Suna-Gakure,Jest miły,przyjazny,ale kiedy trzeba walczyć to zamienia się w prawdziwą mszynę do zabijania i rozrywania kości,może to wszystko przez przeklętą pieczęć,a może nie,ważne że wręcz kochał zabijać przy użyciu swej sztuki,nie uznwał innych sztuk i zabijał każdego kto obraził jego sztukę
.Klan/Nazwisko:Douhito
.Kekei genkai:Sztuka to wybuch,czyli już każdy wie o co biega xD
.Droga ninja:Neutralny
.Chakra:100000
Ranga:Sage
Kontrakt:Żaby
:Y:1000000
Ekwipunek:Ostrze prawdy
:Umiejętności:All
Techniki:All
Techniki klanowe:All
Misje:rangi D
:rangi C:
rangi B:
rangi A
:Statystki
Siła:25000
Zręczność30000
:Celność:50000
:Szybkość:40000


http://img138.imageshack.us/img138/5333/deidarabysunabozuhb1.png

Offline

 

#2 2010-05-14 19:54:11

Kruk

Sage

Zarejestrowany: 2010-05-12
Posty: 605
Punktów :   

Re: Sasuke

Akcept


http://img42.imageshack.us/img42/5848/firzen1.jpg
Partner/partnerka-Sakura

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dzikigon.pun.pl www.darmowyporadnikmfo.pun.pl www.walczmyrazem.pun.pl www.bloodyelite.pun.pl www.kamratki.pun.pl